سبد خریدتان در حال حاضر خالی می‌باشد.

پیام مدیر عامل پرینت پست الکترونیکی
امروز رمز موفقیت واحدهای تولیدی در پرداختن دقیق به مدیریت کیفیت، مشتری مداری و ... نهفته است. بر همین مبنا شرکت یل سان کمپرسور تبریز با کارکنانی کار آزموده و بهره مندی از دانش فنی روز، در صدد ارتقای صنعت کمپرسور سازی در کشور و ارائه محصولات برتر به مشتریان برآمده است.
کمپرسور سازی یکی از صنایع مهم و پر کاربرد به شمار می رود که در ابزارهای پنوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد و در صنایع مختلف کاربردهای گسترده ای دارد. در حال حاضر تبریز به عنوان یکی از قطب های اصلی تولید کمپرسور در کشور محسوب می شود.
شرکت یل سان کمپرسور با استفاده از مهندسان و صنعتگران ماهر، از سال 79 به تولید انواع کمپرسورهای صنعتی اسکرو مشغول بوده و توانسته است با تولید بهترین و با کیفیت ترین محصولات، رضایت مشتریان خود را جلب نماید.
محصول نهایی یل سان، تنوعی از بهترین قطعات موجود در دنیا می باشد. در واقع اهمیت به خواست و نیاز مشتری، یعنی تولید محصول، با کیفیت و کارایی بالا، مدیران و متخصصان شرکت یل سان را بر آن داشت تا در تولید محصولات خود از بهترین و مرغوب ترین قطعات داخلی و خارجی استفاده نمایند.
از زمان اتخاذ این سیاست تا کنون هیچ یک از محصولات واگذار شدۀ یل سان، از طرف مشتریان، عودت داده نشده و این افتخاری است که بر سینۀ تمامی مدیران، مهندسان و کارگران شرکت یل سان کمپرسور نقش بسته است.
 
جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعات در خبرنامه ی ما عضو شوید ..........................................................

تماس با ما

address آدرس:
تبریز، شهرك صنعتی رجایی شمالی، كوی شجره، 12 متری غربی اول، سمت چپ، پلاک 5
tell
تلفن:
34201093 - 34202124 (41)
fax
فکس:
34206638 (41)
e-mail
ایمیل:

آخرین اخبار

وب سایت جدید شرکت یل سان کمپرسور منتشر شد

خوشحالیم به اطلاع مشتریان و همکاران خود برسانیم، وب سایت جدید شرکت یل سان کمپرسور منتشر و از این پس در دسترش شماست.
این وب سایت جهت ارتقاء بهره وری و ایجاد ارتباط موثر و آنلاین با مشتریان و همکاران،...


ادامه اخبار »